Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kärra KIF

Följ

Kärra KIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Mars 2024

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.9
  • 2Lör
    • 00:00

      P14 lagaktivitet Boka Klubblokal


      12:30
    • 08:30

      Träningsmatch Angered Yngre Herrjunior


      12:00
    • 09:20

      Träning F14/15


      10:30
    • 09:30

      Träning Fotbollslekis


      10:30
    • 10:15

      Askims IK Svart (hemma) P12


      12:15
    • 10:30

      Träning Damjunior


      12:00
    • 10:30

      Träning P14


      12:00
    • 10:30

      Träning P16


      12:00
    • 11:45

      Backatorp (borta) Yngre Damjunior


      13:00
    • 12:30

      IK Zenith (borta) P10


      14:30
    • 13:15

      Träningsmatch ÖIS - Lag Gul P14


      14:15
    • 14:30

      Jitex BK Lila (borta) F11


      16:30
    • 14:30

      Träningsmatch ÖIS - Lag Blå P14


      15:30
  • 3Sön
    • 08:00

      P15 Hisingen/Öckerö (hemma) P15


      18:00
    • 09:00

      Ytterby IS GRÖN (hemma) P11


      11:00
    • 09:00

      Jonsereds IF Blå (hemma) P12


      11:00
    • 10:30

      Träning P13


      12:00
    • 10:30

      Träning Damjunior


      11:30
    • 10:30

      Träning P17


      11:30
    • 12:00

      Stenkullen GoIK (hemma) P11


      14:00
    • 12:00

      Ytterby IS Vit (borta) F12


      14:00
    • 13:30

      Lerums IS Svart (hemma) P11


      15:30
    • 15:30

      Hisingsbacka FC (hemma) P10


      17:30
    • 17:00

      Träningsmatch A-lag Dam


      18:45
    • 17:30

      Träningsmatch med damlaget Damjunior


      19:30
  • 4Mån
    v.10
  • 5Tis
  • 6Ons
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 17:00

      Träning F12


      18:30
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 17:00

      Träning F13


      18:30
    • 18:00

      Bergum (hemma) P12


      19:15
  • 9Lör
    • 09:00

      Älvsborg FF Grön (borta) P11


      11:00
    • 09:15

      Träning P15


      10:30
    • 09:20

      Träning F14/15


      10:30
    • 09:30

      Träning Fotbollslekis


      10:30
    • 10:00

      Azalea 9 manna (borta) Yngre Damjunior


      12:00
    • 10:30

      Träning Damjunior


      12:00
    • 10:30

      Träning P14


      12:00
    • 10:30

      Träning P16


      12:00
    • 10:30

      Ahlafors IF (borta) P12


      12:30
    • 11:30

      Älvsborg FF Svart (borta) P11


      13:30
    • 12:00

      IFK Hindås Blå (hemma) F11


      14:00
    • 12:15

      Eriksbergs IF (D5H) (borta) A-lag Herr


      14:15
    • 14:00

      KF Velebit (borta) P10


      16:00
  • 10Sön
    • 09:00

      Finlandia Pallo AIF Blå (borta) P12


      11:00
    • 10:15

      Finlandia Pallo AIF Vit (borta) P12


      12:15
    • 10:30

      Träning P13


      12:00
    • 10:30

      Proletären FF Y (borta) P11


      12:30
    • 11:30

      Träning F11


      12:45
    • 12:00

      Träningsmatch Jitex F-17 Damjunior


      14:00
    • 12:00

      Träning Yngre Herrjunior


      13:30
    • 13:30

      IK Zenith (hemma) P10


      15:30
    • 15:15

      Ytterby IS (borta) P10


      17:15
    • 15:15

      Hovås Billdal IF Blå (hemma) F12


      17:15
    • 16:30

      Träning Yngre Damjunior


      18:00
  • 11Mån
    v.11
  • 12Tis
  • 13Ons
  • 14Tor
  • 15Fre
    • 17:00

      Träning F12


      18:30
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 17:00

      Träning F13


      18:30
  • 16Lör
    • 09:15

      Träning P15


      10:30
    • 09:20

      Träning F14/15


      10:30
    • 09:30

      Träning Fotbollslekis


      10:30
    • 10:30

      Träning Damjunior


      12:00
    • 10:30

      Träning P14


      12:00
    • 10:30

      Träning P16


      12:00
    • 10:30

      Nödinge SK Fotboll Blå (hemma) P11


      12:30
    • 10:30

      Ytterby IS BLÅ (borta) P11


      12:30
    • 12:00

      Träningsmatch Stureby FF F17 Damjunior


      14:00
    • 12:00

      Hovås Billdal IF (D4H) (hemma) A-lag Herr


      14:00
    • 12:30

      IK Zenith P 11 Grön (borta) P11


      14:30
    • 12:30

      Träningsmatch Lindome Yngre Herrjunior


      16:00
    • 14:00

      Floda (borta) Yngre Damjunior


      15:00
    • 15:00

      Backatorp IF (borta) P10


      17:00
    • 15:30

      BK Häcken Gul (borta) F11


      17:30
  • 17Sön
    • 09:00

      Älvsborg FF 1 (hemma) P12


      11:00
    • 09:00

      Hjuviks AIK Vit (hemma) P12


      11:00
    • 10:15

      Älvsborg FF 2 (hemma) P12


      12:15
    • 10:15

      Älvsborg FF Svart (borta) F12


      12:15
    • 10:30

      Träning P13


      12:00
    • 10:30

      Match 3 IK Kongahälla P13


      11:30
    • 10:30

      Träning P12


      12:00
    • 11:30

      Träning F11


      12:45
    • 12:00

      Match 4 IK Kongahälla P13


      13:00
    • 12:00

      Träning Yngre Herrjunior


      13:30
    • 13:30

      Öjersjö IF (hemma) P10


      15:30
    • 15:30

      Öjersjö IF (hemma) P10


      17:30
    • 16:30

      Kareby (borta) Yngre Damjunior


      17:30
  • 18Mån
    v.12
  • 19Tis
  • 20Ons
  • 21Tor
  • 22Fre
    • 17:00

      Träning F12


      18:30
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 17:00

      Träning F13


      18:30
  • 23Lör
    • Heldag

      Vårcupen P13

    • 09:00

      Angered MBIK Svart (hemma) P11


      11:00
    • 09:00

      Masthuggets BK Blå (borta) P12


      11:00
    • 09:15

      Träning P15


      10:30
    • 09:20

      Träning F14/15


      10:30
    • 09:30

      Träning Fotbollslekis


      10:30
    • 10:00

      Torslanda IKs Vårcup P14


      00:00
    • 10:30

      Träning Damjunior


      12:00
    • 10:30

      Träning P14


      12:00
    • 12:00

      Lekstorps IF (hemma) P11


      14:00
    • 14:00

      Örgryte IS Fotboll (hemma) F11


      16:00
    • 14:00

      Pushers BK (D5H) (hemma) A-lag Herr


      16:00
    • 16:00

      Orust (borta) Yngre Damjunior


      17:30
  • 24Sön
    • 00:00

      Torslanda IKs Vårcup P14


      19:00
    • 10:00

      Träningsmatch mot Häcken F15 F14/15


      12:00
    • 10:30

      Träning P13


      12:00
    • 10:30

      Träning P12


      12:00
    • 11:30

      Träning F11


      12:45
    • 12:00

      SG Ruddalen IF GRÖN (borta) P11


      14:00
    • 12:00

      Träning Yngre Herrjunior


      13:30
    • 13:00

      Mölnlycke IF Vit (hemma) F12


      15:00
    • 13:30

      Backatorp IF (hemma) P10


      15:15
    • 14:15

      Mölnlycke IF P12 Svart (borta) P12


      16:15
    • 15:30

      Mölnlycke IF P12 Gul (borta) P12


      17:30
    • 16:30

      azalea 11 manna (hemma) Yngre Damjunior


      18:30
    • 16:30

      Träning Yngre Damjunior


      18:00
    • 18:00

      Ytterby Cup F12


      19:00
  • 25Mån
    v.13
  • 26Tis
  • 27Ons
  • 28Tor
  • 29Fre
    • Heldag

      Futurecup 2024 Damjunior

    • Heldag

      Future cup Intresseanmälan F11

    • 08:00

      Future Cup P11


      00:00
    • 17:00

      Träning F12


      18:30
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 17:00

      Träning F13


      18:30
  • 30Lör
    • Heldag

      Future Cup P11

    • Heldag

      Future Cup P10

    • 08:00

      Future Cup P10


      00:00
    • 09:15

      Träning P15


      10:30
    • 09:20

      Träning F14/15


      10:30
    • 09:30

      Träning Fotbollslekis


      10:30
    • 10:30

      Träning Damjunior


      12:00
    • 10:30

      Träning P14


      12:00
    • 13:30

      Träningsmatch 1 Kärra KIF - Gais P13


      14:30
    • 14:40

      Träningsmatch 2 Kärra KIF - Gais P13


      15:40
  • 31Sön