Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kärra KIF

Följ

Kärra KIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

September 2023

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.35
  • 2Lör
    • Heldag

      Ahlaforscupen F14/15

    • 09:00

      Älvsborg FF Blå (borta) F11


      11:00
    • 09:15

      Träning Fotbollslekis


      10:30
    • 09:20

      Träning P15


      10:30
    • 10:30

      Träning P16


      12:00
    • 10:30

      Träning P14


      12:00
    • 11:00

      Floda BoIF (borta) F12


      13:00
    • 12:00

      Romelanda UF 1 (hemma) P11


      14:00
    • 12:00

      Utbynäs SK Grön (borta) P12


      14:00
    • 13:00

      Götaholms BK (borta) A-lag Herr


      15:00
    • 13:15

      Romelanda UF 2 (hemma) P11


      15:15
    • 13:15

      Utbynäs SK Blå (borta) P12


      15:15
    • 13:15

      IFK Björkö (borta) P12


      15:15
    • 16:00

      Mölnlycke IF Svart (borta) P08


      18:00
  • 3Sön
    • 09:00

      Ahlafors IF (borta) F13


      10:00
    • 10:00

      Stenungsunds IF P11 (borta) P11


      12:00
    • 10:15

      Träning Yngre Herrjunior


      12:00
    • 10:20

      IFK Valla Vit (hemma) F13


      11:20
    • 10:30

      Träning P12


      12:00
    • 12:00

      Träning F11


      13:30
    • 12:00

      Näsets SK Blå (borta) Yngre Damjunior


      14:00
    • 12:00

      Utbynäs SK Blå (borta) P13


      14:00
    • 12:00

      Älvsborg FF (hemma) P11


      13:15
    • 13:00

      Askims IK Röd (hemma) F13


      14:00
    • 13:15

      Brämaregårdens FC Svart (borta) P14


      15:15
    • 13:30

      Askims IK (hemma) P10


      15:30
    • 13:30

      Kungsladugårds BK Vit (borta) P10


      15:30
    • 14:15

      Brämaregårdens FC Orange (borta) P14


      16:15
    • 15:00

      BK Häcken Vit (borta) F14/15


      17:00
    • 16:00

      Hönö/Björkö/Hjuvik (borta) Damjunior


      18:00
    • 16:00

      Backatorp IF Vit (borta) P13


      18:00
    • 16:30

      Träning Oldboys


      18:00
    • 16:45

      Backatorp IF Röd (borta) P13


      18:45
  • 4Mån
    v.36
  • 5Tis
    • 17:00

      Träning F12


      18:30
    • 17:00

      Träning P13


      18:30
    • 17:00

      Träning F11


      18:30
    • 17:00

      Träning F13


      18:30
    • 17:00

      P13 Föräldramöte Boka Klubblokal


      20:00
    • 17:30

      Eriksbergs IF 1 (borta) P14


      19:30
    • 17:30

      Eriksbergs IF 2 (borta) P14


      19:30
    • 18:30

      Träning A-lag Herr


      20:00
    • 18:30

      Träning P11


      20:00
    • 18:30

      Träning Damjunior


      20:00
    • 19:30

      Ledarträff P14


      20:20
    • 20:15

      Eriksbergs IF (hemma) A-lag Herr


      22:15
    • 20:15

      Eriksbergs IF (hemma) C-lag Herr


      21:15
  • 6Ons
    • 16:45

      Träning Yngre Herrjunior


      18:30
    • 17:00

      Träning F16/17


      18:00
    • 17:00

      Träning P13


      18:30
    • 18:15

      Träning P10


      20:00
    • 18:30

      Träning P11


      20:00
    • 18:30

      IK Zenith P2014 Blå (hemma) P14


      20:30
    • 18:30

      IK Zenith P2014 Gul (hemma) P14


      20:30
    • 20:15

      Qviding FIF Vit (borta) Damjunior


      22:15
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 16:00

      Träning F13


      17:00
    • 16:45

      Träning Yngre Herrjunior


      18:30
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 17:00

      Träning P08


      18:30
    • 17:00

      Träning F12


      18:30
    • 19:00

      Kareby IS Röd (borta) F09


      21:00
  • 9Lör
    • 09:00

      cup (borta) P12


      14:00
    • 09:00

      cup (borta) P12


      14:00
    • 09:20

      Träning F14/15


      10:30
    • 09:30

      Träning Fotbollslekis


      10:30
    • 09:30

      cup (borta) P12


      14:30
    • 10:30

      Träning P16


      12:00
    • 10:30

      Träning Damjunior


      12:00
    • 10:30

      Träning P08


      12:00
    • 10:30

      Träning P14


      12:00
    • 11:00

      Säve SK (borta) F14/15


      13:00
    • 12:00

      BK Häcken Svart (hemma) F11


      14:00
    • 12:30

      IK Zenith Grön (borta) P11


      14:30
    • 13:00

      Floda BoIF (hemma) A-lag Herr


      15:00
    • 13:15

      BK Häcken Gul (hemma) F11


      15:15
    • 13:30

      Öjersjö IF Svart (hemma) P10


      15:30
    • 13:45

      IK Zenith Vit (borta) P11


      15:45
    • 14:30

      Bergums IF Blå (hemma) F12


      16:30
  • 10Sön
    • 08:00

      P15 Hisingen/Öckerö (hemma) P15


      17:00
    • 10:30

      Ahlafors IF (borta) Yngre Herrjunior


      12:30
    • 10:30

      Nol IK (hemma) P12


      12:30
    • 11:30

      Backa (borta) P12


      12:30
    • 12:00

      Finlandia Pallo AIF Blå (hemma) P13


      14:00
    • 12:15

      Älvängens IK blå (borta) F13


      14:15
    • 13:15

      Finlandia Pallo AIF Vit (hemma) P13


      15:15
    • 14:30

      Götaholms BK (borta) P10


      16:30
    • 14:30

      Nödinge SK Fotboll Gul (hemma) P13


      16:30
    • 16:30

      Sjövalla FK/Mölnlycke IS (borta) P10


      18:30
    • 16:30

      Träning Oldboys


      18:00
  • 11Mån
    v.37
  • 12Tis
    • 17:00

      Träning F12


      18:30
    • 17:00

      Träning P13


      18:30
    • 17:00

      Träning F11


      18:30
    • 17:00

      Träning F13


      18:30
    • 17:45

      Johannebergs IF/Sjövalla FK (borta) C-lag Herr


      19:45
    • 18:00

      Hisingsbacka FC Vit (borta) P14


      20:00
    • 18:00

      Hisingsbacka FC Svart (borta) P14


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herr


      20:00
    • 18:30

      Träning P11


      20:00
    • 18:30

      Träning Damjunior


      20:00
    • 20:15

      Eriksbergs IF Blå (hemma) P08


      22:15
  • 13Ons
    • 16:45

      Träning Yngre Herrjunior


      18:30
    • 17:00

      Träning F16/17


      18:00
    • 17:00

      Träning Damjunior


      18:30
    • 17:00

      Träning P13


      18:30
    • 18:15

      Träning P10


      20:00
    • 18:30

      Träning P11


      20:00
    • 18:30

      BK Häcken Gul (hemma) P14


      20:30
    • 18:30

      BK Häcken Svart (hemma) P14


      20:30
    • 18:30

      Ytterby IS Vit (hemma) P10


      20:30
  • 14Tor
  • 15Fre
  • 16Lör
    • 09:20

      Träning P15


      10:30
    • 09:20

      Träning F14/15


      10:30
    • 09:30

      Träning Fotbollslekis


      10:30
    • 10:00

      P16 Föräldramöte Boka Klubblokal


      15:00
    • 10:30

      Träning P16


      12:00
    • 10:30

      Träning Damjunior


      12:00
    • 10:30

      Träning P08


      12:00
    • 10:30

      Träning P14


      12:00
    • 10:30

      Föräldramöte P16


      11:30
    • 12:00

      Eriksbergs IF 1 (hemma) P11


      14:00
    • 12:00

      Kungälvs FF Vit (borta) F11


      14:00
    • 12:00

      Ytterby IS Röd (hemma) Yngre Damjunior


      14:00
    • 12:00

      Älvängens IK Blå (hemma) P12


      14:00
    • 12:00

      Lundby IF (borta) F12


      14:00
    • 13:00

      Nol IK (hemma) A-lag Herr


      15:00
    • 13:15

      Eriksbergs IF 2 (hemma) P11


      15:15
    • 13:15

      Kungälvs FF Grön (borta) F11


      15:15
    • 13:15

      Älvängens IK Vit (hemma) P12


      15:15
    • 13:15

      Solväders FC (borta) P12


      15:15
    • 13:45

      IF Vardar/Makedonija (hemma) P10


      15:45
    • 15:30

      Kållered SK Vit (hemma) P10


      17:30
  • 17Sön
    • 10:30

      Träning P12


      12:00
    • 11:15

      Hisingsbacka FC (borta) P13


      13:15
    • 12:00

      Lunden Överås BK svart (borta) P10


      14:00
    • 12:00

      Säve SK P11 (borta) P11


      14:00
    • 12:00

      IF Warta (hemma) F13


      14:00
    • 12:30

      Hisingsbacka FC Svart (borta) P13


      14:30
    • 13:15

      Hermansby IF (borta) P13


      14:15
    • 14:00

      IFK Hindås (hemma) F09


      16:00
    • 15:30

      Sävedalens IF Svart (hemma) Yngre Herrjunior


      17:30
    • 16:30

      Träning Oldboys


      18:00
  • 18Mån
    v.38
  • 19Tis
    • 17:00

      Träning F12


      18:30
    • 17:00

      Träning P13


      18:30
    • 17:00

      Träning F11


      18:30
    • 17:00

      Träning F13


      18:30
    • 18:30

      Träning A-lag Herr


      20:00
    • 18:30

      Träning P11


      20:00
    • 18:30

      Träning Damjunior


      20:00
    • 19:45

      Lundby IF (borta) P08


      21:45
    • 20:15

      Kungsladugårds BK (hemma) A-lag Herr


      22:15
    • 20:15

      Kungsladugårds BK (hemma) C-lag Herr


      21:55
  • 20Ons
    • 17:00

      Träning F16/17


      18:00
    • 17:00

      Träning Damjunior


      18:30
    • 17:00

      Träning P13


      18:30
    • 18:15

      Träning P10


      20:00
    • 18:30

      Träning P11


      20:00
    • 18:30

      BK Häcken Röd (hemma) P14


      20:30
    • 18:30

      BK Häcken Vit (hemma) P14


      20:30
    • 18:30

      P14 Föräldramöte Boka Klubblokal


      20:00
    • 18:30

      Föräldramöte P-14 höst 2023 P14


      20:00
    • 19:00

      KKIF p12 (hemma) P12


      20:00
  • 21Tor
    • 17:00

      Träning F11


      18:30
    • 17:00

      Träning P10


      18:30
    • 17:00

      Försäljning av idrottsrabatten - Bäckebol P11


      19:30
    • 17:20

      Träning P15


      18:30
    • 17:30

      BK Häcken Svart (hemma) F14/15


      19:30
    • 17:30

      BK Häcken Gul (hemma) F14/15


      19:30
    • 18:30

      Träning P12


      20:00
    • 18:30

      Träning F09


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herr


      20:00
    • 18:30

      Träning Yngre Damjunior


      20:00
    • 20:00

      Träning C-lag Herr


      21:30
    • 20:15

      Kållered SK Vit (borta) Damjunior


      22:15
  • 22Fre
  • 23Lör
    • 09:30

      Träning Fotbollslekis


      10:30
    • 10:00

      IK Kongahälla Vit (hemma) P13


      11:00
    • 10:15

      Ytterby IS Svart (borta) P11


      12:15
    • 10:30

      Träning P16


      12:00
    • 10:30

      Träning P14


      12:00
    • 11:30

      Ytterby IS Röd (borta) P11


      13:30
    • 12:00

      Örgryte IS Fotboll Blå (hemma) F11


      14:00
    • 12:00

      IF Mölndal Fotboll Röd (borta) P10


      14:00
    • 12:00

      Säve SK (hemma) P12


      14:00
    • 12:00

      Öckerö IF (borta) F12


      14:00
    • 12:15

      Älvsborg FF 1 (borta) Damjunior


      14:15
    • 13:00

      Bergsjö IF (borta) A-lag Herr


      15:00
    • 13:15

      Slottsskogen/Godhem IF Röd (hemma) F11


      15:15
    • 14:30

      Hisingsbacka FC (hemma) P11


      16:30
  • 24Sön
    • 12:00

      Hjuviks AIK Blå (hemma) P13


      14:00
    • 12:20

      Sammandrag F15 Ytterby F14/15


      15:30
    • 12:30

      Landvetter IS Röd (borta) Yngre Herrjunior


      14:30
    • 12:30

      Hisingsbacka FC Svart (borta) P10


      14:30
    • 12:30

      Kode IF (borta) F13


      14:30
    • 13:15

      Hjuviks AIK Grön (hemma) P13


      15:15
    • 13:45

      Nol IK (hemma) P10


      15:45
    • 15:00

      Hjuviks AIK Vit (borta) F14/15


      17:00
    • 15:00

      Vallens IF Blå (borta) P12


      17:00
    • 16:00

      Backatorp IF 2 (borta) P14


      18:00
    • 16:15

      Hjuviks AIK Blå (borta) F14/15


      18:15
    • 16:30

      Vallens IF Vit (borta) P12


      18:30
    • 16:30

      Träning Oldboys


      18:00
    • 17:00

      Backatorp IF 1 (borta) P14


      19:00
  • 25Mån
    v.39
  • 26Tis
    • 17:00

      Träning F12


      18:30
    • 17:00

      Träning P13


      18:30
    • 17:00

      Träning F11


      18:30
    • 17:00

      Träning F13


      18:30
    • 18:30

      Träning A-lag Herr


      20:00
    • 18:30

      Träning P11


      20:00
    • 18:30

      Träning Damjunior


      20:00
  • 27Ons
    • 16:45

      Träning Yngre Herrjunior


      18:30
    • 17:00

      Träning F16/17


      18:00
    • 17:00

      Träning P13


      18:30
    • 18:15

      Träning P10


      20:00
    • 18:30

      Träning P11


      20:00
    • 18:30

      IFK Björkö Grön (hemma) P14


      20:30
    • 18:30

      IFK Björkö Vit (hemma) P14


      20:30
    • 19:45

      Inter Linné IF (borta) C-lag Herr


      21:45
    • 20:15

      Ytterby IS 1 (borta) Damjunior


      22:15
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör
    • 09:20

      Träning P15


      10:30
    • 09:20

      Träning F14/15


      10:30
    • 09:30

      Träning Fotbollslekis


      10:30
    • 09:30

      F14/15 Möte Boka Klubblokal


      10:30
    • 09:30

      Föräldramöte F14/15


      10:00
    • 10:30

      Träning P16


      12:00
    • 10:30

      Träning Damjunior


      12:00
    • 10:30

      Träning P08


      12:00
    • 10:30

      Träning P14


      12:00
    • 12:00

      Landvetter IF 2003 Röd (hemma) F11


      14:00
    • 12:00

      Ytterby IS Blå (hemma) P12


      14:00
    • 13:00

      Pushers BK/Masthuggets BK (hemma) A-lag Herr


      15:00
    • 13:15

      Landvetter IF 2003 Vit (hemma) F11


      15:15
    • 13:15

      Ytterby IS Grön (hemma) P12


      15:15
    • 13:45

      IK Zenith Röd (borta) P11


      15:45
    • 14:30

      Öckerö IF Svart (borta) P12


      16:30
    • 14:30

      IK Zenith Lila (hemma) F12


      16:30
    • 15:00

      Finlandia Pallo AIF (hemma) F13


      17:00
    • 15:45

      Ytterby IS Vit (hemma) P11


      17:45
    • 16:15

      Dalen/Krokslätts FF Gul (borta) P10


      18:15
    • 17:00

      Ytterby IS Blå (hemma) P11


      19:00