Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kärra KIF

Följ

Kärra KIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Maj 2024

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.18
    • 08:00

      Kärracupen 2024 P13


      15:00
    • 08:00

      Mamma gruppen P13 Boka Klubblokal


      23:00
    • 09:30

      GAIS Akademi (borta) P14


      11:30
    • 10:00

      Ytterby IS Röd (borta) P10


      12:00
    • 15:00

      Träning Damjunior


      16:30
    • 15:30

      Lerums IS Lila (hemma) F11


      17:30
    • 17:15

      Träning P16


      18:30
    • 18:30

      Träning P14


      19:45
    • 18:30

      Träning Yngre Herrjunior


      20:15
    • 18:30

      Träning P11


      20:00
    • 20:00

      Azalea BK (hemma) Yngre Damjunior


      22:00
  • 2Tor
  • 3Fre
    • 00:00

      Match Yngre herrjuniorer VEO - Kamera


      18:00
    • 17:00

      Träning F13


      18:30
    • 17:00

      Träning F12


      18:30
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 18:45

      Kode IF (hemma) A-lag Herr


      20:45
  • 4Lör
    • Heldag

      Flodala cup F16/17

    • 08:00

      Flodala Cup - F14 F14/15


      15:00
    • 08:50

      Träning P15


      10:30
    • 09:00

      F17 Damjunior VEO - Kamera


      00:00
    • 09:00

      Sammandrag P17


      14:00
    • 09:30

      Träning Fotbollslekis


      10:30
    • 10:30

      Träning P16


      12:00
    • 10:30

      Träning P14


      12:00
    • 12:00

      Torslanda IK Lag 4 (borta) P12


      14:00
    • 12:00

      Finlandia Pallo AIF Blå (borta) P12


      14:00
    • 12:00

      Ytterby IS Röd (hemma) F12


      14:00
    • 12:00

      Nödinge SK Fotboll F13 (hemma) F13


      14:00
    • 13:15

      Finlandia Pallo AIF Vit (borta) P12


      15:15
    • 13:15

      Ytterby IS Vit (hemma) F12


      15:15
    • 13:45

      IF Väster Svart (borta) Yngre Damjunior


      15:45
    • 14:00

      IFK Örby (hemma) Damjunior


      16:00
    • 15:15

      KF Velebit (hemma) P10


      17:15
    • 16:15

      Älvsborg FF Svart (hemma) P11


      18:15
  • 5Sön
    • 00:00

      F17 Damjunior VEO - Kamera


      13:00
    • Heldag

      Öjersjö cup P16

    • 08:00

      Flodala cup - F15 F14/15


      15:00
    • 08:30

      GAIS 3 (borta) P14


      10:30
    • 09:30

      Träning P13


      10:45
    • 09:30

      Träning P12


      10:45
    • 09:30

      Vit (hemma) P12


      10:45
    • 10:30

      Träning P17


      11:30
    • 10:45

      Träning Yngre Herrjunior


      12:00
    • 12:00

      Kungsladugårds BK (hemma) F14/15


      14:00
    • 12:00

      Lundby IF Dynamo (borta) P13


      13:15
    • 12:00

      SG Ruddalen IF Grön (hemma) P11


      14:00
    • 13:15

      Lundby IF Hajduk (borta) P13


      15:15
    • 16:00

      Hjuvik/Björkö/Hönö 2 (borta) F11


      18:00
    • 16:15

      IK Kongahälla (B) (hemma) A-lag Dam


      18:15
    • 17:00

      IK Zenith Grön (borta) P10


      19:00
    • 18:00

      Träning Yngre Damjunior


      19:30
  • 6Mån
    v.19
  • 7Tis
  • 8Ons
    • Heldag

      Aalborg cup Danmark 8-11/5-2024 F11

    • Heldag

      Träning F11

    • 14:00

      Träning F11


      00:00
    • 17:00

      Träning P13


      18:30
    • 17:15

      Träning P16


      18:30
    • 17:15

      Träning P17


      18:15
    • 18:15

      Träning P10


      20:00
    • 18:30

      GAIS 4 (borta) P14


      20:30
    • 18:30

      Träning P11


      20:00
    • 18:30

      Träning Yngre Herrjunior


      20:15
    • 18:30

      F17 EM: Sverige-England Damjunior


      20:30
  • 9Tor
    • Heldag

      Träning F11

    • 10:30

      Träning Damjunior


      12:00
    • 11:00

      Träning P10


      12:30
    • 13:40

      Göteborg cup P13


      15:40
    • 14:00

      Göteborg Cup - Torsdag P14


      15:00
    • 17:20

      Träning F14/15


      18:30
    • 17:30

      Backa Torp 2 (hemma) P15


      18:30
    • 17:30

      Backatorp IF 1 (hemma) P15


      18:30
    • 18:30

      Träning P12


      20:00
    • 18:30

      Träning Yngre Damjunior


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Dam


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herr


      20:00
  • 10Fre
    • Heldag

      Träning F11

    • Heldag

      Göteborg Cup P16

    • Heldag

      Division 5A herr 2024 VEO - Kamera

    • 11:00

      Göteborg Cup - Fredag P14


      12:00
    • 17:00

      Ullared miniCupen, Falkenberg P11


      00:00
    • 17:00

      Träning F13


      18:30
    • 17:00

      Träning F12


      18:30
    • 19:00

      Kareby IS (borta) A-lag Herr


      21:00
  • 11Lör
    • 00:00

      Träning F11


      23:35
    • Heldag

      Ullared miniCupen, Falkenberg P11

    • Heldag

      Göteborg Cup dag 2 P16

    • 08:50

      Träning P15


      10:30
    • 09:00

      Göteborg Cup - Lördag P14


      15:00
    • 09:20

      Träning F14/15


      10:30
    • 09:30

      Träning Fotbollslekis


      10:30
    • 10:30

      Träning Damjunior


      12:00
    • 12:00

      Vallens IF Blå (hemma) P12


      14:00
    • 12:15

      Slottsskogen/Godhem IF Röd (borta) Yngre Damjunior


      14:15
    • 12:15

      Älvsborg FF (borta) A-lag Dam


      14:15
    • 13:00

      Hjuviks AIK vit (borta) P15


      14:00
    • 13:15

      Hjuviks AIK Blå (hemma) F12


      15:15
    • 14:00

      Hjuviks AIK röd (borta) P15


      15:00
    • 14:30

      Floda BoIF Vit (hemma) P12


      16:30
    • 15:45

      Floda BoIF Blå (hemma) P12


      17:45
  • 12Sön
    • 00:00

      Ullared miniCupen, Falkenberg P11


      15:00
    • 09:00

      F17 Damjunior VEO - Kamera


      00:00
    • 09:30

      Träning P12


      10:45
    • 10:30

      Träning P17


      11:30
    • 10:45

      Träning Yngre Herrjunior


      12:00
    • 12:00

      Göteborg Cup - Söndag P14


      13:00
    • 13:15

      IF Warta (hemma) F14/15


      15:15
    • 14:00

      Mariebo IK/IF Haga (borta) Damjunior


      16:00
    • 14:45

      Näsets SK 1 (hemma) P14


      16:45
    • 16:15

      BK Häcken Gul (hemma) P14


      18:15
    • 16:30

      Örgryte IS Vit (hemma) P10


      18:30
    • 17:00

      Romelanda UF (borta) F13


      19:00
    • 17:00

      Träning Oldboys


      18:30
    • 17:30

      BK Häcken Svart (hemma) P14


      19:30
    • 18:00

      Träning Yngre Damjunior


      19:30
  • 13Mån
    v.20
  • 14Tis
    • 17:00

      Träning F11


      18:30
    • 17:00

      Träning F13


      18:30
    • 17:00

      Träning F12


      18:30
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 18:30

      Träning Damjunior


      20:30
    • 18:30

      Träning A-lag Dam


      20:00
    • 18:30

      IK Zenith grön blå (borta) P15


      19:30
    • 18:30

      IK Zenith Grön gul (borta) P15


      19:30
    • 18:30

      Träning A-lag Herr


      20:00
    • 20:00

      Träning Oldgirls


      21:00
    • 20:15

      Kode IF (hemma) C-lag Herr


      22:15
  • 15Ons
    • 17:00

      Träning P13


      18:30
    • 17:15

      Träning P16


      18:30
    • 17:15

      Träning P17


      18:15
    • 18:15

      Träning P10


      20:00
    • 18:15

      Föräldramöte föräldragruppen P10


      19:15
    • 18:30

      Träning Damjunior


      20:00
    • 18:30

      Träning P14


      19:45
    • 18:30

      Träning P11


      20:00
    • 18:30

      Träning Yngre Herrjunior


      20:15
  • 16Tor
    • 17:00

      Träning P10


      18:30
    • 17:20

      Träning F14/15


      18:30
    • 17:30

      BK Häcken Vit (hemma) F14/15


      19:30
    • 17:30

      Backatorp IF F15/F16 (hemma) F14/15


      19:30
    • 17:30

      Torslanda IK A (hemma) P15


      18:30
    • 17:30

      Torslanda IK B (hemma) P15


      18:30
    • 18:00

      Träning F11


      20:00
    • 18:00

      Match Götaholm VEO - Kamera


      00:00
    • 18:30

      Träning P12


      20:00
    • 18:30

      Träning Yngre Damjunior


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Dam


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herr


      20:00
    • 19:15

      Sjövalla FK/Mölnlycke IS Svart (borta) P11


      21:15
    • 20:00

      Träning C-lag Herr


      21:30
    • 20:15

      Floda BoIF Vit (hemma) P10


      22:15
    • 20:15

      Götaholms BK (borta) Yngre Herrjunior


      22:15
  • 17Fre
    • 00:00

      Match Götaholm VEO - Kamera


      16:00
    • 16:30

      Träning F13


      18:00
    • 17:00

      Finlandia Pallo AIF Grön (borta) P13


      19:00
    • 17:00

      Träning F12


      18:30
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 18:00

      Division 5A herr 2024 VEO - Kamera


      19:00
    • 19:00

      Lerums IS (hemma) Damjunior


      21:00
    • 19:00

      Bergsjö IF (hemma) A-lag Herr


      21:00
  • 18Lör
    • 08:50

      Träning P15


      10:30
    • 09:20

      Träning F14/15


      10:30
    • 09:30

      Träning Fotbollslekis


      10:30
    • 10:30

      Träning P16


      12:00
    • 10:30

      Träning P14


      12:00
    • 11:15

      Älvängens IK Vit (borta) P12


      13:15
    • 12:00

      Kareby IS Blå (hemma) P12


      14:00
    • 12:00

      Skepplanda BTK F13/14 (hemma) F13


      14:00
    • 12:00

      Lundby IF Slavia (borta) P13


      14:00
    • 13:15

      Kareby IS Röd (hemma) P12


      15:15
    • 13:15

      Västra Frölunda IF Vit (borta) P10


      15:15
    • 13:15

      IK Kongahälla Grön (hemma) P13


      14:30
    • 14:00

      Surte IS FK 1 (borta) F12


      16:00
    • 14:30

      Finlandia Pallo AIF Vit (borta) P10


      16:30
    • 14:30

      IK Kongahälla Svart (hemma) P13


      16:30
    • 15:00

      Sjövalla FK /Mölnlycke IS 1 (borta) P14


      17:00
    • 15:00

      Sjövalla FK /Mölnlycke IS 2 (borta) P14


      17:00
  • 19Sön
    • 00:00

      Dalen/Krokslätts FF Gul (borta) P10


      02:00
    • 09:30

      Träning P12


      10:45
    • 09:30

      Diskutera och plannera Örebro Cup Yngre Damjunior


      11:00
    • 10:30

      Träning P13


      12:00
    • 10:30

      Träning P17


      11:30
    • 10:45

      Träning Yngre Herrjunior


      12:00
    • 12:00

      SG Ruddalen Vit (hemma) Yngre Damjunior


      14:00
    • 12:00

      BK Häcken Vit (hemma) P14


      14:00
    • 13:00

      Kungsladugårds BK 1 (borta) P11


      15:00
    • 13:00

      Hjuviks AIK (borta) P11


      15:00
    • 13:30

      Solängens BK F11 (hemma) F11


      15:30
    • 15:30

      Näsets SK Vinröd (borta) F11


      17:30
    • 17:00

      SG Ruddalen IF (hemma) A-lag Dam


      19:00
    • 17:00

      Träning Oldboys


      18:30
    • 18:00

      Kungsladugårds BK Vit (borta) P10


      20:00
    • 18:00

      Romelanda UF F12 (borta) F12


      20:00
    • 18:00

      Träning Yngre Damjunior


      19:30
  • 20Mån
    v.21
  • 21Tis
    • 17:00

      Träning F11


      18:30
    • 17:00

      Träning F13


      18:30
    • 17:00

      Torslanda IK Blå (borta) F14/15


      19:00
    • 17:00

      Träning F12


      18:30
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 18:30

      Träning Damjunior


      20:30
    • 18:30

      Träning A-lag Dam


      20:00
    • 20:00

      Träning Oldgirls


      21:00
    • 20:15

      Eriksbergs IF (hemma) A-lag Herr


      22:15
    • 20:15

      Eriksbergs IF (hemma) C-lag Herr


      22:00
  • 22Ons
    • 17:00

      Träning P13


      18:30
    • 17:15

      Träning P16


      18:30
    • 17:15

      Träning P17


      18:15
    • 17:30

      Torslanda IK C (borta) P15


      18:30
    • 17:30

      Torslanda IK D (borta) P15


      18:30
    • 18:15

      Träning P10


      20:00
    • 18:30

      Träning Damjunior


      20:00
    • 18:30

      Träning P14


      19:45
    • 18:30

      Träning P11


      20:00
    • 18:30

      Träning Yngre Herrjunior


      20:15
    • 18:45

      Tidningsutdelning P12


      19:45
  • 23Tor
    • 17:00

      Träning P10


      18:30
    • 17:00

      Träning P10 P11


      18:30
    • 17:20

      Träning F14/15


      18:30
    • 17:30

      IK Zenith Vit (hemma) F14/15


      19:30
    • 17:30

      IK Zenith Grön (hemma) F14/15


      19:30
    • 17:30

      Torslanda IK F (hemma) P15


      18:30
    • 17:30

      Torslanda IK E (hemma) P15


      18:30
    • 18:30

      Träning F11


      20:00
    • 18:30

      Träning P12


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Dam


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herr


      20:00
    • 19:30

      Angereds IS (borta) Yngre Herrjunior


      21:30
    • 20:00

      Backatorp IF Flickor F09/10 (hemma) Yngre Damjunior


      22:00
  • 24Fre
    • 17:00

      Träning F13


      18:30
    • 17:00

      Träning F12


      18:30
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 19:00

      Eriksbergs IF (borta) A-lag Herr


      21:00
    • 19:15

      Öckerö IF (hemma) P10


      21:15
  • 25Lör
    • 00:00

      Näsets SK Gul (hemma) F14/15


      02:00
    • 00:00

      Torslanda IK Röd (hemma) F12


      02:00
    • 00:00

      IK Zenith Rosa (hemma) F12


      02:00
    • 00:00

      Finlandia Pallo AIF Blå (borta) P13


      02:00
    • 00:00

      Finlandia Pallo AIF Vit (borta) P13


      02:00
    • 09:00

      Sammandrag P17


      14:00
    • 09:00

      Blandat (hemma) P12


      11:00
    • 09:00

      Blandat (hemma) P12


      11:00
    • 09:20

      Träning F14/15


      10:30
    • 09:30

      Träning Fotbollslekis


      10:30
    • 09:45

      Blandat (hemma) P12


      11:45
    • 10:30

      Träning Damjunior


      12:00
    • 10:30

      Träning P16


      12:00
    • 11:30

      Integrationssammandrag 25/5 Klarebergsvallen P14


      15:00
    • 12:00

      Lundby IF (borta) Yngre Damjunior


      14:00
    • 14:30

      Mossens BK Svart (hemma) P11


      16:30
    • 16:00

      Älvsborg FF F11 Blå (borta) F11


      18:00
  • 26Sön
    • 09:00

      F17 Damjunior VEO - Kamera


      00:00
    • 09:30

      Träning P12


      10:45
    • 10:30

      Träning P17


      11:30
    • 10:45

      Träning Yngre Herrjunior


      12:00
    • 12:00

      Hovås Billdal IF Vit (hemma) P11


      14:00
    • 12:15

      Näsets SK (borta) P10


      14:15
    • 13:00

      Jönköpings Södra IF/Husqvarna FF (borta) Damjunior


      15:00
    • 13:00

      Hönö/Björkö/Hjuvik (borta) Yngre Damjunior


      15:00
    • 13:30

      IK Zenith Grön (hemma) P11


      15:30
    • 15:00

      Landvetter IF 2003 F11 Röd (hemma) F11


      17:00
    • 15:00

      BK Häcken Vit (hemma) P13


      17:00
    • 15:30

      Hovås Billdal IF 2 (borta) P10


      17:30
    • 15:45

      Hisingsbacka (borta) P12


      16:45
    • 16:00

      Örgryte IS Fotboll Blå (borta) P14


      18:00
    • 16:30

      Hisingsbacka FC Svart (hemma) P10


      18:30
    • 16:30

      Match mot Kungsladugård - Kärra 2 P14


      17:40
    • 17:00

      Träning Oldboys


      18:30
    • 17:40

      Match mot Kungsladugård - Kärra 1 P14


      19:00
    • 19:15

      GAIS (borta) A-lag Dam


      21:15
  • 27Mån
    v.22
  • 28Tis
    • 17:00

      Träning F11


      18:30
    • 17:00

      Träning F12


      18:30
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 18:30

      Träning Damjunior


      20:30
    • 18:30

      Träning A-lag Dam


      20:00
    • 18:30

      Eriksbergs IF 4 (borta) P15


      19:30
    • 18:30

      Eriksbergs IF 3 (borta) P15


      19:30
    • 18:30

      Träning A-lag Herr


      20:00
    • 20:00

      Träning Oldgirls


      21:00
  • 29Ons
    • 17:00

      Träning P13


      18:30
    • 17:15

      Träning P16


      18:30
    • 17:15

      Träning P17


      18:15
    • 17:30

      Lundby IF vit (borta) P15


      18:30
    • 17:30

      Lundby IF grön (borta) P15


      18:30
    • 18:15

      Träning P10


      20:00
    • 18:30

      Träning Damjunior


      20:00
    • 18:30

      Träning P14


      19:45
    • 18:30

      Träning P11


      20:00
    • 20:15

      Torslanda IK Röd (hemma) Yngre Herrjunior


      22:15
  • 30Tor
  • 31Fre
    • 17:00

      Träning F13


      18:30
    • 17:00

      Träning F12


      18:30
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 18:30

      Ytterby IS Röd (borta) Yngre Damjunior


      20:30
    • 18:30

      Näsets SK 3 (hemma) P14


      20:30