Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Kärra KIF

Följ

Kärra KIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2024

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • Heldag

      Kärradagen F16/17

    • Heldag

      Kärra dagen F11

    • Heldag

      KKIF-dagen anmälan F16/17

    • Heldag

      KKIF-dagen P13

    • 08:00

      KKIF-dagen Oldgirls


      09:00
    • 08:50

      Träning P15


      10:30
    • 09:00

      Kärra KIF lag (hemma) P15


      14:00
    • 09:00

      KKIF-dagen! P16


      14:00
    • 09:00

      Kärradagen F12


      15:00
    • 09:00

      KKIF dagen 1a Juni ! Damjunior


      15:00
    • 09:30

      Träning Fotbollslekis


      10:30
    • 09:30

      KKIF-dagen A-lag Dam


      14:30
    • 09:30

      KKIF-dagen P14


      16:00
    • 09:30

      KKIF-dagen P17


      14:00
    • 10:00

      KKIF DAGEN Yngre Damjunior


      16:00
    • 10:00

      KKIF DAGEN P12


      16:00
    • 10:00

      Björndammens BK (borta) P10


      12:00
    • 10:00

      KKIF-dagen F13


      16:00
    • 10:00

      KKIF-dagen F14/15


      15:00
    • 10:00

      KKIF Dagen P11


      15:30
    • 17:00

      Häng hos Pau A-lag Dam


      21:00
  • 2Sön
    • Heldag

      A-Laget VEO - Kamera

    • 09:00

      Lerums IS Svart (borta) F14/15


      11:00
    • 09:00

      Sävedalens IF Röd (borta) F12


      11:00
    • 10:30

      Träning P13


      12:00
    • 10:30

      Träning P17


      11:30
    • 10:45

      Träning Yngre Herrjunior


      12:00
    • 12:00

      Ytterby IS Grön (hemma) P12


      14:00
    • 13:15

      Ytterby IS Blå (hemma) P12


      15:15
    • 13:15

      Kållered SK F11 (borta) F11


      15:15
    • 13:15

      KF Velebit (borta) P11


      15:15
    • 13:30

      Kungsladugårds BK 2 (borta) P11


      15:30
    • 14:00

      Fässbergs IF Vit (borta) P10


      16:00
    • 14:30

      Mölnlycke IF Vit (hemma) P11


      16:30
    • 14:45

      Ytterby IS Blå (hemma) P13


      16:00
    • 15:30

      Hovås Billdal IF Vit (borta) Yngre Damjunior


      17:30
    • 16:00

      Lekstorps IF Grön (hemma) F11


      18:00
    • 17:00

      Träning Oldboys


      18:30
    • 18:00

      Marstrands BK (borta) A-lag Herr


      20:00
  • 3Mån
    v.23
  • 4Tis
    • 17:00

      Träning F11


      18:30
    • 17:00

      Träning F13


      18:30
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 18:30

      Träning Damjunior


      20:30
    • 18:30

      Träning A-lag Dam


      20:00
    • 18:45

      Lerums IS 2 (borta) F12


      20:45
    • 18:45

      Match mot Lerum F12


      20:15
    • 19:30

      Hermansby IF (borta) C-lag Herr


      21:30
    • 20:00

      Träning Oldgirls


      21:00
  • 5Ons
    • 17:00

      Träning P13


      18:30
    • 17:15

      Backatorp IF Röd (borta) P13


      18:30
    • 17:15

      Backatorp IF Vit (borta) P13


      18:30
    • 17:15

      Träning P16


      18:30
    • 17:15

      Träning P17


      18:15
    • 18:15

      Träning P10


      20:00
    • 18:30

      Träning P14


      19:45
    • 18:30

      Träning P11


      20:00
    • 20:15

      Sävedalens IF Blå (hemma) Yngre Herrjunior


      22:15
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 00:00

      F17 Damjunior - Jitex VEO - Kamera


      16:00
    • 09:15

      Fånarna på farmen P11


      14:30
    • 17:00

      Träning F13


      18:30
    • 17:00

      Träning F12


      18:30
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
  • 8Lör
    • 09:00

      Fotbollsavslutning P15


      10:00
    • 09:20

      Träning F14/15


      10:30
    • 09:30

      Träning Fotbollslekis


      10:30
    • 10:00

      Ahlafors IF (borta) F13


      12:00
    • 10:00

      Tova Boka Klubblokal


      00:00
    • 10:00

      Match P11 VEO - Kamera


      12:00
    • 10:30

      Träning Damjunior


      12:00
    • 10:30

      Träning P14


      12:00
    • 12:00

      Finlandia Pallo AIF Grön (hemma) P13


      14:00
    • 12:00

      IFK Göteborg (hemma) P11


      14:00
    • 13:15

      Sävedalens IF Orange (hemma) P13


      15:15
    • 13:30

      Hovås Billdal IF Blå (hemma) F11


      15:30
    • 14:00

      BK Häcken Vit (borta) F12


      16:00
    • 14:30

      Sävedalens IF Grön (hemma) P13


      16:30
    • 15:00

      Lunden Överås BK Svart (hemma) P10


      17:00
  • 9Sön
    • 00:00

      Tova Boka Klubblokal


      14:00
    • 09:30

      Träning P12


      10:45
    • 10:30

      Träning P13


      12:00
    • 10:30

      Träning P17


      11:30
    • 10:45

      Träning Yngre Herrjunior


      12:00
    • 12:00

      Azalea BK (hemma) F14/15


      14:00
    • 12:00

      Kungsladugårds BK (borta) F11


      14:00
    • 12:00

      Dalen/Krokslätts FF Gul (hemma) P11


      14:00
    • 12:00

      IF Warta (borta) P11


      14:00
    • 13:15

      GAIS Akademi (hemma) P14


      15:15
    • 13:30

      Kållered SK F10 (hemma) Yngre Damjunior


      15:30
    • 15:00

      Lundby IF Vit (hemma) P10


      17:00
    • 18:00

      Torslanda IK 2 (borta) P10


      20:00
    • 18:00

      Träning Yngre Damjunior


      19:30
  • 10Mån
    v.24
  • 11Tis
  • 12Ons
  • 13Tor
  • 14Fre
    • Heldag

      Intresseanmälan Örebro cup Yngre Damjunior

    • Heldag

      Örebro fotbollscup P10

    • Heldag

      örebro cup Yngre Damjunior

    • 17:00

      Träning F13


      18:30
    • 17:00

      Träning F12


      18:30
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 19:00

      Solängens BK (hemma) P10


      21:00
    • 19:00

      Solängen SK (hemma) P11


      20:00
  • 15Lör
  • 16Sön
    • 00:00

      Intresseanmälan Örebro cup Yngre Damjunior


      19:00
    • 00:00

      Örebro fotbollscup P10


      19:00
    • 00:00

      örebro cup Yngre Damjunior


      19:00
    • 09:30

      Hisingsbacka FC Vit (borta) P11


      11:30
    • 10:30

      Hermansby IF (borta) F14/15


      12:00
    • 10:45

      Träning Yngre Herrjunior


      12:00
    • 12:00

      Lekstorps IF (hemma) P11


      14:00
    • 12:00

      lerkil cup (hemma) P12


      17:00
    • 12:30

      lerkil cup (hemma) P12


      17:00
    • 12:30

      lerkil cup (hemma) P12


      17:00
    • 15:00

      Kode IF (hemma) F11


      17:00
    • 18:00

      Träning Oldboys


      19:30
  • 17Mån
    v.25
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 16:00

      F17 Damjunior- Utsikten VEO - Kamera


      00:00
    • 17:00

      Träning P10


      18:30
    • 17:15

      Träning P16


      18:30
    • 17:15

      Träning P17


      18:15
    • 18:15

      Träning Yngre Herrjunior


      20:00
    • 18:30

      Träning P14


      19:45
    • 18:30

      Öjersjö IF Svart (hemma) P11


      20:30
    • 18:30

      Träning P11


      20:00
    • 18:30

      Tillgänglighetskoll Damjunior


      21:30
    • 18:45

      tidningsutdelning P12


      19:45
    • 19:00

      Utsiktens BK (hemma) Damjunior


      21:00
    • 19:00

      Knippla IK (borta) A-lag Herr


      21:00
    • 19:00

      Lagaktivitet (Kärra KIF - Utsiktens BK) F14/15


      21:00
    • 20:00

      P14 Ledarträff Boka Klubblokal


      22:00
  • 20Tor
  • 21Fre
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
  • 22Lör
  • 23Sön
  • 24Mån
    v.26
  • 25Tis
    • 17:00

      Träning F11


      18:30
    • 17:00

      Träning F13


      18:30
    • 17:00

      Träning F12


      18:30
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 18:00

      Träning Oldgirls


      21:00
    • 18:30

      Träning Damjunior


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Dam


      20:00
    • 18:30

      Träning A-lag Herr


      20:00
    • 20:15

      Kållered SK Vit (hemma) P10


      22:15
  • 26Ons
    • 17:15

      Träning P16


      18:30
    • 17:15

      Träning P17


      18:15
    • 18:15

      Träning Yngre Herrjunior


      20:00
    • 18:30

      Träning Damjunior


      20:00
    • 18:30

      Träning P11


      20:00
    • 18:30

      Träning P14


      19:45
    • 20:15

      Mölnlycke IF (hemma) P10


      22:15
  • 27Tor
  • 28Fre
    • 12:00

      Åsa Cupen P14


      00:00
    • 17:00

      Träning F13


      18:30
    • 17:00

      Träning P11


      18:30
    • 17:00

      Avslutning 1: övernattning F11


      00:00
    • 17:00

      Sommaravslutning F12


      18:30
    • 17:00

      F12 Avslutning Boka Klubblokal


      18:30
  • 29Lör
    • Heldag

      Åsa Cupen P14

    • 00:00

      Avslutning 1: övernattning F11


      11:30
    • 09:20

      Träning F14/15


      10:30
    • 10:30

      Träning Damjunior


      12:00
    • 10:30

      Träning P16


      12:00
    • 12:00

      Örgryte IS Fotboll Röd (hemma) P11


      14:00
    • 13:30

      Angered BK F11 (borta) F11


      15:30
    • 14:00

      IFK Björkö (borta) A-lag Herr


      16:00
  • 30Sön